Cam Sempozyumu 2016

Sizi Neler Bekliyor?
Katılımcı Profili
Katılımcı Yorumları

Cam Sempozyumu 2017’ye Kalan

0
0
0
0
0

Konuşmacılar

Dr. Oscar Verheijen
Senior Consultant of CelSian Glass
Merve Durubal
Burçin Gül
ATGB, Yardımcı Araştırmacı
Hasan Şıldır
ATGB, Araştırmacı
Salon C 109 - Modelleme ve Simülasyon (12:20-12:40)
Hazal Özcan
Murat Yörük
ATGB, Yardımcı Araştırmacı
Salon C 109 - Modelleme ve Simülasyon (12:40-13:00)
Dr. Jaroslav Klouzek
University of Chemistry and Technology Prague, Laboratory of Inorganic Materials
Göktuğ Günkaya
Khorram Manafidizaji
Anadolu Üniversitesi, Cam Bölümü, Yard. Doçent
Salon C 109 – Cam Teknolojisi (14:50-15:10)
Azade Yelten
Suat Yılmaz
İstanbul Üniversitesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü, Doktora Öğrencisi
Salon C 109 – Cam Teknolojisi (15:10-15:30)
Dilek Gül
Ufuk Şentürk
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Malzeme Araştırma Merkezi, Yüksek Lisans Öğrencisi
Salon C 109 – Cam Teknolojisi (15:30-15:50)
A.Zeki Alimoğlu
Dadal Arıburnu
Türkay Yıldız
Çağlar Şahin
Yüksel Soykut
Hakan Erdil
İlker Özen
Haluk Tuğrul
Erkan Latifaoğlu
Gülümser Hamzova
Paşabahçe Cam Sanayi, Geliştirme Uzmanı
Salon C 109 – Üretim Teknolojileri (16:-10-16:30)
Özgür Evren Balcı
Yüksel Soykut
Hakan Pehlivaner
Paşabahçe Cam Sanayi, Geliştirme Uzmanı
Salon C 109 – Üretim Teknolojileri (16:30-16:50)
Haluk Erdem
Yüksel Soykut
Umut Enkara
Paşabahçe Cam Sanayi, Geliştirme Uzmanı
Salon C 109 – Üretim Teknolojileri (16:50-17:10)
Mustafa Gürcan Akyol
Zafer Erol
Mahmut Ferah
Hasan Dinç
Mersin Fabrikası, Üretim Teknisyeni
Salon C 109 – Üretim Teknolojileri (17:10-17:30)
Mustafa Ünal
Aydın Tankut
İlkay Sökmen
Raşit Turan
ODTU, Mikro ve Nano Teknoloji Bölümü, Yüksek Lisans Öğrencisi
Salon C 110 – Kaplamalar (14:40-15:00)
Sanjay Mathur
University of Cologne, Inorganic and Materials Chemistry, Director
Salon C 110 – Kaplamalar (11:30-12:00)
Osman Arslan
Sanjay Mathur
Bilkent University, UNAM, PhD
Salon C 110 – Kaplamalar (12:00-12:20)
Hürriyet Yüce
Lütfi Özyüzer
Gülnur Aygün
Mehtap Köklü
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Bölümü, Doktora Öğrencisi
Nihan Akın Sönmez
Buse Cömert
Halil İbrahim Efkere
Seniz Türküz
Süleyman Özçelik
Gazi Üniversitesi, Fotonik Uygulama ve Araştırma Merkezi, Araştırmacı
Salon C 110 – Kaplamalar (12:40-13:00)
Ahmet Macit Özenbaş
Kerem Çağatay İçli
ODTÜ, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü, Profesör
Salon C 110 – Kaplamalar (14:00-14:20)
Özge Bayraklı
Hasan Hüseyin Güllü
Makbule Terlemezoğlu
Mehmet Parlak
Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Fizik Bölümü, Araştırma Görevlisi
Salon C 110 – Kaplamalar (14:20-14:40)
Lukas Simurka
Selen Erkan
Tuncay Turutoğlu
Tomas Roch
Klaus Bange
ATGB, Yardımcı Araştırmacı
Salon C 110 – Kaplamalar (15:10-15:30)
Gülşah Kahraman
Vedat Sediroğlu
ATGB, Uzman Araştırmacı
Salon C 110 – Kaplamalar (16:00-16:20)
Hakan Yavaşlar
Karahan Bulut
Alexey Zaharov
Anadolu Cam Sanayi, İş Geliştirme Uzmanı
Salon C 110 – Kaplamalar (16:20-16:40)
Yasemin Demirhan
Hakan Alaboz
Mehmet Ali Nebioğlu
Hakan Altan
Cumali Sabah
Lütfi Özyüzer
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Fizik Bölümü, Araştırma Görevlisi
Salon C 110 – Kaplamalar (16:40-17:00)
Bianca Maria Scalet
Italian Presidency of the Council of Ministers
Salon C 111 – Enerji, Çevre ve Sürdürülebilirlik (11:30-12:00)
Barış Orhan
Gökhan Ertan
Aydın Buğdaycı
Serhat Kolbaşı
ATGB, Yönetmen Uzman Çevre Mühendisi
Salon C 111 – Enerji, Çevre ve Sürdürülebilirlik (12:00-12:20)
Ali Efe Çağlayan
ATGB, Uzman Çevre Mühendisi
Salon C 111 – Enerji, Çevre ve Sürdürülebilirlik (12:20-12:40)
Levent Kılıç
Bülent Eren
Bora Tüzer
Gürhan Dural
Meriç Bulak
T. Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş., Enerji Verimlilik Uzmanı
Salon C 111 – Enerji, Çevre ve Sürdürülebilirlik (12:40-13:00)
Emre Dumankaya
Banu Çopuroğlu
ATGB, Uzman Proje Mühendisi
Salon C 111 – Fırın Teknolojileri ve Enerji (14:00-14:20)
Banu Çopuroğlu
Tolga Uysal
Fatih Güçlü
Murat Telli
Emre Dumankaya
Merve Durubal
Burçin Gül
Hasan Şıldır
Uğur Arıkan
Barış Orhan
Selahattin Çınar
Selim Taşçı
Tuğrul Eğimser
ATGB, Baş Uzman Proje Mühendisi
Salon C 111 – Fırın Teknolojileri ve Enerji (14:20-14:40)
Tunç Görüney
Neşet Arzan
Erdinç Şükrü
Barış Orhan
Efe Çağlayan
ATGB,Yönetmen Uzman Proje Mühendisi
Salon C 111 – Fırın Teknolojileri ve Enerji (14:40-15:00)
Ahmet Zeki Alimoğlu
Cam Ev Eşyası Grubu, Geliştirme Uzmanı
Salon C 111 – Fırın Teknolojileri ve Enerji (15:10-15:30)
İbrahim Alp
Anadolu Cam Eskişehir Fabrikası, Fırın Harman Şefi
Salon C 111 – Fırın Teknolojileri ve Enerji (15:30-15:50)
Aydın Buğdaycı
Serhat Kolbaşı
Gökhan Ertan
Trakya Cam Mersin Fabrikası, İşletme Mühendisi
Salon C 111 – Enerji ve Çevre (16:10-16:30)
Salih Can
Ufuk Vatanoğlu
Ramazan Keskin
Soda Sanayi Soda Fabrikası, Elektrik Bakım Onarım Şefi
Salon C 111 – Enerji ve Çevre (16:30-16:50)
Tunç Görüney
ATGB, Yönetmen Uzman Proje Mühendisi
Salon C 111 – Enerji ve Çevre (16:50-17:10)
Cem Batmaz
Özgür Üstün
Ebru Kılınç
Akın Kılınç
Soda Sanayii A.Ş. Kromsan Fabrikası, Üretim Şefi
Salon C 111 – Enerji ve Çevre (17:10-17:30)
Hermanns Christoph
Chairman of MDI Advanced Processing GmbH
Salon C 112 – Yeni Teknolojiler (11:30-12:00)
Türkay Yıldız
Selen Erkan
İlkay Sökmen
Dadal Arıburnu
ATGB, Araştırmacı
Salon C 112 – Yeni Teknolojiler (12:00-12:20)
Osman Burak Okan
Kerem Gören
Emre Yağcı
Göktuğ Kuş
Ali Şekerli
ATGB, Uzman Araştırmacı
Salon C 112 – Yeni Teknolojiler (12:20-12:40)
Tuncay Turutoğlu
Lukas Simurka
Kira Rosanova
İlkay Sökmen
ATGB, Uzman Araştırmacı
Salon C 112 – Yeni Teknolojiler (12:40-13:00)
Tomas Roch
Comenius University, Department of Experimental Physics, Scientist
Salon C 112 – Karakterizasyon (14:00-14:30)
Sinem Eraslan Avcıoğlu
Ahmet Melih Üstün
Öcal Tuna
ATGB, Araştırmacı
Salon C 112 – Karakterizasyon (14:30-14:50)
Pelin Akkaya
İlkay Sökmen
Burak İzmirlioğlu
ATGB, Yardımcı Araştırmacı
Salon C 112 – Karakterizasyon (14:50-15:10)
Mehmet Ali Ak
Kerem Gören
Ozan Özer
Hasan Şıldır
Faruk Durulmuş
ATGB, Araştırmacı
Salon C 112 – Karakterizasyon (15:10-15:30)
Ü. Gülsüm Seziş
Tuğçe Semerci
Ahmet Melih Üstün
Tuncay Turutoğlu
Selen Erkan
İlkay Sökme
Ufuk Şentürk
İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Araştırmacı
Salon C 112 – Karakterizasyon (15:30-15:50)
Melis Can Özdemir Yanık
Meryem Sarıgüzel
Yusuf Öztürk
Esin Günay
TÜBİTAK MAM, Araştırmacı
Salon C 112 – Yüzey Modifikasyonu (16:10-16:30)
Duygu Güldiren
İpek Erdem
Süheyla Aydın
İstanbul Teknik Üniversitesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü, Araştırmacı
Salon C 112 – Yüzey Modifikasyonu (16:30-16:50)
Meryem Sarıgüzel
Melis Can Özdemir Yanık
Yusuf Öztürk
Esin Günay
TÜBİTAK MAM, Araştırmacı
Salon C 112 – Yüzey Modifikasyonu (16:50-17:10)
Ceren İmer
Esin Günay
M.Lütfi Öveçoğlu
İTÜ, Fen Bilimleri Enstitüsü Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Doktora Öğrencisi
Salon C 112 – Yüzey Modifikasyonu (17:10-17:30)

Duyurular

  • 29.9.2016
    32. Cam Sempozyumu

    2017 yılında düzenlenecek 32. Cam Sempozyumu Uluslararası Cam Komisyonu (ICG) yıllık toplantısı ile birlikte Şişecam ev sahipliğinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

    www.icgistanbul2017.com​

  • 29.9.2016
    ​​31. Cam Sempozyum

    ​​31. Cam Sempozyumu Şişecam Topluluğu Araştırma ve Teknolojik Geliştirme Başkanlığı ev sahipliğinde “Sürdürülebilir Gelecekte Cam” teması ile, 21 Ekim 2016 tarihinde Türkiye İş Bankası Tuzla Teknoloji ve Operasyon Merkezi Oditoryumu Tuzla / İSTANBUL’da gerçekleştirilecektir. Sempozyum ücretsiz ve herkese açıktır.

  • 29.9.2016
    30. Cam Sempozyumu

    ​​30. Cam Sempozyumu Şişecam Topluluğu Araştırma ve Teknolojik Geliştirme Başkanlığı ev sahipliğinde “Sürdürülebilir Gelecekte Cam” teması ile, 20 Kasım 2015 tarihinde İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.